U gebruikt Internet Explorer

Deze website functioneert niet goed op deze browser.

Klik op onderstaande afbeeldingen om direct op de download pagina te komen van desbetreffende browser.

Of klik op onderstaande link om de website in Microsoft Edge te openen.

Ilse van Bladel
Training
  • 16:00 uur - 17:00 uur:
    Online producttraining 'Afvallen/Metabool syndroom'
shade

Afvallen/Metabool syndroom

23 mei 2023

Het metabool syndroom wordt ook wel gezien als welvaartsziekte. Het is een verzameling van vijf symptomen die samenhangen met een verstoorde stofwisseling, zoals een verhoogd cholesterolgehalte, een hoge bloeddruk, overgewicht en een hoge bloedsuikerspiegel.

In deze producttraining lichten we toe wat je zelf kunt doen bij het metabool syndroom met onder meer leefstijl en voeding en welke voedingssupplementen zinvol zijn. Ook bespreken we hoe we het microbioom dusdanig kunnen moduleren zodat er metabole efficiëntie en een gezond lichaamsgewicht kunnen ontstaan.

Deze online praktijktraining wordt gehost door Ilse van Bladel, Orthomoleculair therapeut en Vitaliteitscoach. Co-host is Robert van Esch MSc.Robert en Ilse

Omdat deze training enkel bestemd is voor professionals in de gezondheidszorg vragen wij je een aantal vragen te beantwoorden via onderstaand formulier. Uiterlijk dinsdag 23 mei sturen wij je de link om deel te nemen aan deze training per e-mail toe.


Online Training Afvallen/Metabool syndroom
Dinsdag 23 mei 2023
16:00 – 17:00 uur

Je kunt je alleen aanmelden voor deze training als je een medisch professional bent.